do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin promocji "Baza GRATIS"

 

Regulamin Promocji NOMINATION ITALY

1. Promocja obowiązuje w dniach 12-30 października 2023 w sklepie stacjonarnym w Galerii Katowickiej oraz online na www.mybizu.pl.

2. Promocja dotyczy wyłącznie kolekcji Composable: elementy Gold, Silver i Rosegold. Nie dotyczy zakupu kolorowych podstaw, kolekcji Glam i innych kolekcji fashion.

3. Do zakupu dowolnych 2 elementów ozdobnych Nomination Composable klient otrzymuje bazę stalową w kolorze srebrnym GRATIS (kod: 030000/SI), tak aby bransoletka miała odpowiedni rozmiar dla klienta. Elementy można znaleźć w poniższych kategoriach:

Elementy złote

Elementy różowe złoto

Elementy srebrne

4. W przypadku korzystania z promocji w sklepie online należy wpisać w uwagach do zamówienia z ilu elementów ma się składać gratisowa podstawa - od 13 do maksymalnie 18 elementów. Nie należy umieszczać bazy w koszyku. Będzie dołączona do zamówienia automatycznie jeśli spełnia warunki promocji.

5. Do 1 zamówienia możliwe jest otrzymanie gratis 1 podstawy. Aby otrzymać kolejną należy złożyć osobne zamówienie.

6. Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Klientów, którzy posiadają rabat w naszym programie lojalnościowym prosimy o złożenie zamówienia bez logowania się na swoje konto w sklepie.

7. Jest możliwość otrzymania gratis bazy kolorowej zamiast srebrnej pod warunkiem pokrycia różnicy w cenie. W tym celu prosimy o kontakt z naszym sklepem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl