do kasy suma: 0,00 zł
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

1.  Szybki przelew internetowy - w naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowana/y w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Wynik transakcji otrzymujemy natychmiast.

pSystem PayU obsługuje bezpieczne transakcje:
  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
  • ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Crédit Agricole, Raiffaisen Bank Polska S.A.

 

2. Przelew - preferowana przez nas forma zapłaty za zamówione produkty, nie obciążająca nas dodatkowymi opłatami. Wpłaty prosimy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Nr naszego konta bankowego:        39 1050 1214 1000 0091 3264 1847

3. Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych form płatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl