Naszyjnik srebro 925 cyrkonia czarna złoty

Opis
Naszyjniki damskie ze srebra
Naszyjnik z zawieszką z dużą czarną cyrkonią i kilkoma małymi białymi. Wykonany ze srebra próby 925 pokrywanej złotem 14K. Bez dodatku niklu, kadmu i ołowiu. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji. Dobierz bransoletkę lub kolczyki do kompletu i stwórz swój wyjątkowy zestaw!
Waga: ~1,9g
Długość łańcuszka: 42 - 45 cm
Wymiary zawieszki: 5 mm x 9 mm
Biżuteria ze srebra
Zapraszamy do naszego sklepu z biżuterią online po najpiękniejszą biżuterię na prezent. W naszym sklepie znajdziesz najmodniejsze fasony o niepowtarzalnych wzorach i wysokiej jakości. Srebrne kolczyki, naszyjniki celebrytki i modne bransoletki — wybierz komplet biżuterii i podaruj ją bliskiej osobie.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.