do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin promocji #oneformeoneforyou

1. Promocja obowiązuje w dniach 2-27.09.2021r. w sklepie stacjonarnym My Bizu w Galerii Katowickiej oraz online na www.mybizu.pl.

2. Warunkiem otrzymania limitowanej bransoletki (kod 339236/20, wartość 169 zł) jest zakup biżuterii Nomination Italy z dowolnych kolekcji za min. 319 zł. Link do oferty: https://mybizu.pl/pl/c/NOMINATION/23

3. W ramach jednego zakupu możliwe jest otrzymanie jednego gratisu. Zakupy za kwotę 638 zł nie uprawniają do otrzymania dwóch bransoletek. W sytuacji zainteresowania większą ilością, prosimy o składanie osobnych zamówień.

4. W przypadku korzystania z promocji w sklepie online nie należy umieszczać gratisowej bransoletki w koszyku. Zostanie ona automatycznie dołączona do przesyłki z zamówieniem spełniającym warunki promocji.

5. W razie zwrotu produktów należy zwrócić również otrzymaną bransoletkę gratisową.

6. Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Zarejestrowanych klientów posiadających stały rabat prosimy o składanie zamówienia bez logowania na swoje konto. W przypadku złożenia zamówienia z rabatem gratisowa bransoletka nie zostanie dołączona. 

 bransoletki-nomination-italy.jpg

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl