do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin promocji #oneformeoneforyou

 

1. Promocja obowiązuje w dniach 8-26.06.2023r. w sklepie stacjonarnym My Bizu w Galerii Katowickiej oraz online na www.mybizu.pl.

2. Warunkiem otrzymania srebrnej bransoletki Composable z 1 elementem o wartości do 119 zł jest zakup biżuterii Nomination Italy z dowolnych kolekcji za min. 329 zł. Link do oferty: https://mybizu.pl/pl/c/NOMINATION/23

3. W ramach jednego zakupu możliwe jest otrzymanie jednego gratisu. W sytuacji zainteresowania większą ilością, prosimy o składanie osobnych zamówień.

4. W przypadku korzystania z promocji w sklepie online nie należy umieszczać gratisowej bransoletki w koszyku. Zostanie ona automatycznie dołączona do przesyłki z zamówieniem spełniającym warunki promocji - prosimy tylko o wpisanie w uwagach do zamówienia kodu elementu jaki ma się znaleźć na bransoletce np. 030116/01.

5. W razie zwrotu produktów należy zwrócić również otrzymaną bransoletkę gratisową.

6. UWAGA! Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Zarejestrowanych klientów posiadających stały rabat prosimy o składanie zamówienia bez logowania na swoje konto. W przypadku złożenia zamówienia z rabatem gratisowa bransoletka nie zostanie dołączona. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl